27 października 2018 r. Bal Rynku Kapitałowego
Partner:  Rosco Polska Sp. z o.o. 

Po raz pierwszy w historii, kompleks „Centrum Giełdowe” zmieni się w salę balową i zgromadzi ludzi tworzących i działających na rynku kapitałowym. Motywem przewodnim Balu będzie hasło „Money, money, money…”, czyli Giełda Utworów Wartościowych.

Bal Rynku Kapitałowego będzie nie tylko wydarzeniem towarzyskim i artystycznym, ale również charytatywnym. Doskonała kuchnia, pokazy barmańskie, pokazy samochodów, ale przede wszystkim cała noc przy wspaniałych przebojach oraz występach znanych artystów. Bal ma charakter zamknięty, a liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów dotyczących tego wyjątkowego wydarzenia znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej balu pod adresem: http://balrynkukapitalowego.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Balu.
Pozostało już niewiele wolnych miejsc!

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.