Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska otrzymała zaproszenie od Kancelarii Prezydenta RP do projektu pod nazwą Polska Wystawa Gospodarcza, którego celem jest m.in. przedstawienie dorobku polskich firm poprzez prezentację ich kluczowych produktów.  


XI edycja Krajowego Konkursu Energetycznego im. profesora Jacka Malko, przebiegającego pod hasłem „Wszystko zależy od energii” wystartowała! Zapraszamy do udziału


Podczas spotkania wigilijnego naszych Gości odwiedził Mikołaj i zostawił wyjątkowe prezenty na loterię świąteczną od zaprzyjaźnionych firm członkowskich : Bireta, Chemar Rurociągi, Doosan, Energoprojekt-Katowice, Grupy Powen-Wafapomp, IFS Poland, Kaefer, Rafako, Petarda Consulting, Valmet, Zamkon i MKLBau.


Wigilię IGEOS swoim występem uświetnił ENERGY BAND - zespół, który skradł serca w sektorze tuż po swoim premierowym występie na Gali Ludzi Innowacji w październiku tego roku w Warszawie.


W dniu 13 grudnia br w Warszawie podczas spotkania wigilijnego zostały wręczone wyjątkowe nagrody dla Pań za zasługi i dorobek w rozwój sektora energetycznego: RÓŻE ENERGETYKI IGEOS.
Rok 2018 to nie tylko rocznica 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale również rok, w którym mija 100 lat od kiedy Polki uzyskały prawa wyborcze jako jedne z pierwszych na świecie.


Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się