7 maja br. w Gdańsku spółka Zakład Utylizacyjny sp. z o.o. oraz wykonawcy: Astaldi S.p.A., TM.E S.p.A. Termomeccanica Ecologia oraz TIRU S.A. podpisali umowę na zaprojektowanie, budowę i eksploatację zakładu termicznego przekształcania odpadów w Gdańsku.

Podpisanie umowy to efekt długotrwałego postępowania o zawarcie umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, które zostało wszczęte we wrześniu 2014. Kancelaria DZP miała przyjemność doradzać zwycięskiemu konsorcjum zarówno na etapie dialogu konkurencyjnego, przygotowania oferty, jak również na etapie sporów prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz Sądem Okręgowym w Gdańsku.

Ze strony kancelarii w doradztwo zaangażowani byli Marcin Krakowiak, Magdalena Zabłocka oraz Katarzyna Kuźma, Tomasz Michalczyk i Krzysztof Dyba.

Więcej informacji:

Emilia Zakrzewska-Koszel, E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., T: 22 557 76 45

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.