Wydarzenia
17 czerwca 2021

W imieniu Zarządu zapraszam Panią / Pana do wzięcia udziału w XXIX Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, zwołanym na mocy uchwały Zarządu na dzień 17 czerwca 2021 roku (czwartek) na godz. 13:00.

Miejscem XXIX ZWZ będzie sala konferencyjna nr 2 na parterze budynku biurowego Ch8
przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie.

W przypadku braku kworum został ustalony II termin XXIX Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego w tym samym miejscu na dzień 17 czerwca 2021 roku
na godz. 13:15.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 16 pkt 5 Statutu IGEOS wszystkie materiały będą dostępne na stronie internetowej Izby pod adresem https://www.igeos.pl/pl/materialy-pokonferencyjne/36-xxix-zwyczajne-walne-zgromadzenie-czlonkow-igeos najpóźniej na 7 dni przed datą Walnego Zgromadzenia, po wpisaniu hasła podanego w zawiadomieniach.

Przypominam, że zgodnie z § 15 pkt 3 Statutu IGEOS Członkowie Izby biorą udział w Walnym Zgromadzeniu osobiście, za pośrednictwem swoich organów lub przez pełnomocnika. W związku z powyższym prosimy, aby osoba, która w Państwa imieniu będzie brała udział w Walnym Zgromadzeniu posiadała stosowne pisemne pełnomocnictwo wraz z odpisem z właściwego rejestru, z którego wynikać będzie umocowanie do działania w imieniu Spółki.

IGEOS dopełni wszelkich wymogów sanitarnych związanych z obecną sytuacją pandemii, i z tego względu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 11.06.2021 r. na adres e-mail: sekretariat@igeos.pl lub pod nr tel. 22/102 22 10.

 Materiały do pobrania

Miejsce:

Sala konferencyjne nr 2 (parter)
Budynek Ch8
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Bliższych informacji udziela:

Mariola Sadowska
sekretariat@igeos.pl

tel. 22 102 22 10

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.