Wydarzenia
27 listopada 2019

Trzecia edycja Kongresu IGEOS o innowacjach w energetyce przybiera w tym roku szczególną i szeroką formułę!

Wyjątkowość wydarzenia zapewnia fakt, iż swoje siły zjednoczyły wszystkie liczące się w sektorze izby i towarzystwa, aby pokazać pełen potencjał działalności branży i poruszyć jak najszerzej zagadnienia polskiej energetyki.

Dlatego wydarzenie zmienia nazwę na KONGRES ENERGII I OCHRONY ŚRODOWISKA - III KONGRES INNOWACJI.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, Izbą Gospodarczą Gazownictwa, Polską Izbą Magazynowania Energii , Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie, Towarzystwem Obrotu Energią, Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych, Stowarzyszeniem Energii Odnawialnej przejdziemy przez spektrum tematów i jak zawsze w niebanalny sposób, z odrobiną humoru, choć na poważnie, przedstawimy najciekawsze tematy z zakresu polityki energetycznej, nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

27 LISTOPADA 2019
Hotel Marriott Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

Aktualny program i rejestracja dostępna na:

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.