Siemens Energy Sp. z o.o.

Siemens Energy Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Grzegorz Należyty

Żupnicza 11 ,03-821 Warszawa

Telefon: +48 22 / 870 90 00 Fax: +48 22 / 870 90 09

energetyka.pl@siemens.com , www.siemens.com/ingenuityforlife
NIP: 113-30-03-794

Profil działalności:

Siemens Energy Sp. z o.o. została utworzona 1 kwietnia 2020 r. w związku z decyzją Siemens AG o globalnym wydzieleniu biznesu Gas and Power z dotychczasowych struktur Siemensa i przekształceniu w niezależną, notowaną na giełdzie spółkę. Spółka Siemens Energy jest prawnym sukcesorem i kontynuatorem działalności gospodarczej prowadzonej do dnia wydzielenia przez dział Gas & Power spółki Siemens Sp. z o.o.

Siemens Energy skupia swoją działalność zarówno na energii konwencjonalnej oraz na wykorzystaniu wodoru i paliw syntetycznych. Nowa Spółka jest w stanie zapewnić swoim klientom portfolio rozwiązań, które zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na energię, zmniejszając jednocześnie emisję CO₂, zwiększając wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo energetyczne. Obecna struktura pozwala na kompleksowe zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów z sektora prywatnego i publicznego, działających na rynku energetycznym w zakresie wytwarzania, transmisji o oil&gas.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.