IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o.

IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Marek Głazowski

Flisa 6 ,02-247 Warszawa

Telefon: +48 22 245 51 50 Fax: +48 22 577 45 01

info.pl@ifs.com , www.ifs.com/pl/
NIP: 527-00-00-739

Profil działalności:

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa  pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z  klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w  sektorze. Zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

W Polsce firma IFS działa od 1992 r., wspierając wiele przedsiębiorstw z sektora energetyki i użyteczności publicznej. Należą do nich m.in.: Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., TAURON Wytwarzanie S.A., PGNiG Termika, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., OPWiK Sp. z o.o. i MPWiK SA we Wrocławiu.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.