Przedsiębiorstwo Usług Technicznych DEMPOL - ECO Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych DEMPOL - ECO Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Marian Płaczek

Składowa 9 ,45-125 Opole

Telefon: 77/ 474 37 03 Fax: 77/ 451 45 41

biuro@dempol.com.pl , http://dempol.com.pl
NIP: 754-336-00-77

Profil działalności

Dempol - Eco jest firmą produkującą preparaty stosowane w procesach oczyszczania wody i ścieków - koagulanty glinowe najnowszej generacji, występujące pod handlową nazwą FLOKOR.

Dempol - Eco prowadzi szeroko rozumiane doradztwo technologiczne oraz serwis w zakresie problematyki oczyszczania wody i ścieków oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru systemów dozowań oraz urządzeń do oczyszczania wody i ścieków.

Informacje dodatkowe

Dempol - Eco została uhonorowana:

  • Nagrodą "Fair Play"
  • Godłem "Teraz Polska"
  • Nagrodą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za najlepszy wyrób lub wdrożone rozwiązanie technologiczne.

Referencje

Dempol - Eco jest w posiadaniu referencji firm z branży energetycznej, ciepłowniczej, komunalnej oraz firm projektowych z określonych wyżej branż i górnictwa odkrywkowego.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.