ENETECS Sp. z o.o.

ENETECS Sp. z o.o.


Prezes Zarządu : Jakub Stankiewicz

Puszkarska 7K ,30-644 Kraków

Telefon: 538 552 446

office@enetecs.pl , www.enetecs.pl
NIP: 683-21-05-801

Opis firmy:

Enetecs Sp. z o.o. specjalizuje się w projektach elektrycznych (niskie, średnie i wysokie napięcie) oraz AKPiA wraz z modelowaniem 3D (BIM), projektami tras kablowych, kalkulacjami technicznymi, projektami rozdzielnic, doborem urządzeń, instalacjami oświetlenia oraz uziemienia, itd. Ponadto, może wspomóc Wasze projekty wysyłając naszych specjalistów bezpośrednio na obiekt, zarówno w fazie budowy, rozruchu jak i eksploatacji. Zespoły projektowe są wyposażone w niezbędny sprzęt i oprogramowanie do projektowania i obliczeń 3D.

Enetecs zarządza procesem inżynierskim od podstaw (umowa wstępna, projekt podstawowy, konsultacje, weryfikacja rozwiązań technicznych), poprzez projekty szczegółowe, po dokumentację powykonawczą. Pozostają elastyczni – można dołączyć  do projektu na dowolnym odpowiadającym  etapie jego realizacji.

W razie potrzeby, wraz z siecią naszych zaufanych partnerów, firm inżynieryjnych i konsultingowych, oferują wsparcie  w pracach projektowych całego obiektu przemysłowego włącznie z projektem budowlanym, częścią technologiczną i zakresami mechanicznymi.

Ponadto oferta obejmuje pełen zakres usług, od projektu i doboru urządzeń, poprzez produkcję urządzeń lub ich kompletację, po integrację dostaw z istniejącą infrastrukturą i uruchomienie na miejscu. Na życzenie klienta, jednostki mogą być montowane i dostarczane w postaci przenośnej stacji kontenerowej.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.