Jacek Dach

Jacek Dach


prof. dr hab. inż. : Jacek Dach

ul. Gen. Stanisłąwa Maczka 19/39 ,60-651 Poznań

Telefon: 603 748 208

dach.jacek@gmail.com
NIP: 656-110-29-42

Wsparcie w procesie inwestycyjnym biogazowni, biometanowni, kompostowni i innych zakładów przetwórstwa biomasy i bioodpadów;

Opracowanie raportów OŚ i in., KIP, analizy opłacalności inwestycji, opinie itp.

Nadzór technologiczny nad pracującymi instalacjami (biogazownie, kompostownie itp.)

Informacje dodatkowe:

Prof. dr hab. inż. Jacek Dach jest twórcą i kierownikiem Pracowni Ekotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, największego w Polsce laboratorium biogazowego

Referencje (kraj, zagranica):

W latach 2015-19 członek rady naukowej DBFZ w Lipsku (federalnego instytutu zajmującego się monitoringiem niemieckiego rynku biogazowego i biometanowego).

Od 2018 roku członkiem rady naukowej Key Laboratory for Clean Renewable Energy Utilization Technology, Ministry of Agriculture, zlokalizowanego na China Agricultural University (jednostki zajmującej się monitoringiem chińskiego rynku biogazowego)

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.