Hynfra P.S.A.

Hynfra P.S.A.


Prezes Zarządu : Tomoho Umeda

ul. Smolna 40 ,00-375 Warszawa

Telefon: 48 22 848 00 88

biuro@hynfra.pl , www.hynfra.pl
NIP: 701-099-44-02

Profil działalności:

Hynfra to zespół specjalistów, posiadających wysokie kompetencje potrzebne do opracowania i zaprojektowania najbardziej wydajnych i efektywnych kosztowo instalacji wchodzących w skład łańcucha technologii wodorowych znajdujących zastosowanie w nowoczesnej gospodarce.

Firma jest integratorem technologii dostarczanych przez najlepszych światowych producentów. Pracuje z nimi stale zarówno jako współprojektant instalacji jak i pośrednik w doborze i dostawach technologii dla inwestorów.

Przeprowadza procesy generalnego wykonawstwa realizując projekty “pod klucz”.

Wspiera inwestorów w kwestiach obsługi i utrzymania procesów technologicznych na nowych instalacjach, jak również w zakresie sprzedaży zielonego wodoru oraz tlenu medycznego.

Świadczy również usługi consultingowe w zakresie studiów wykonalności projektów opartych na zielonym wodorze.

Obecnie posiada oddziały w Japonii, Portugalii i na Półwyspie Arabskim. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie."

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.