JT S.A.

JT S.A.


Prezes Zarządu : Marcin Tadeusiak

ul. Płochocińska 111 ,03-004 Warszawa

Telefon: 22 632 56 05

www.jtsa.pl , biuro@jtsa.pl
NIP: 779-22-98-897

Opis firmy:

Firma budowlana: działająca w sektorze energetyki gazowej. Jako generalny wykonawca, realizuje strategiczne inwestycje dla polskiego systemu przemysłu gazu ziemnego.

Podstawowymi wartościami, którymi kieruje się firma są:

Jakość – wysokie standardy pracy oraz wdrażanie nowoczesnych technologii pozwalają  zagwarantować jakość oczekiwaną przez klientów.

Terminowość – największym priorytetem jest rzetelna i terminowa realizacja usług oraz sprawna obsługa w okresie gwarancyjnym. 

Dzięki ugruntowanej wiedzy i umiejętnościom pracowników, nowoczesnemu zapleczu sprzętowemu oraz skutecznym metodom organizacji popartym doświadczeniem zdobytym od ponad 45 lat, firma jest przygotowana do obsługi nawet najtrudniejszych projektów w branży.

Firma działa na terenie całego kraju i za granicą, specjalizuje się w budowie rurociągów przesyłowych wysokiego ciśnienia wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne umożliwiają realizację nawet bardzo skomplikowanych projektów.  

Ważniejsze realizacje:

Budowa gazociągu Baltic Pipe wraz z infrastrukturą towarzyszącą obejmującą: Etap II – gazociąg Ciecierzyce – Lwówek

Rozbudowa Tłoczni Gazu Odolanów

Budowa gazociągu międzysystemowego stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w województwach mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim tj. gazociąg Polska-Litwa odcinek północny – CZĘŚĆ 3 – ZZUP Kuków – granica polsko-litewska (47,440 km).

Budowa Stacji Redukcyjno-Pomiarowej Gazu (SRP) w Brzegu – opracowanie dokumentacji projektowej (dostosowanie istniejącego projektu stacji Brzeg z przepustowości Q=2500 m3/h do przepustowości Q=5000 m3/h) i zakończenie robót budowlanych

Budowa gazociągu Rembelszczyzna – Mory – Wola Karczewska – przebudowa istniejącej stacji Węzeł i Mory wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia stanowiącego połączenie systemów przesyłowych RP i Republiki Słowackiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą – gazociąg Strachocina – granica Polski

 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.