JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp.j.

JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp.j.


Partner zarządzający: prof. Przemysław Drapała

ul. Bonifraterska 17 ,00-203 Warszawa

Telefon: +48 22 246 00 30

office@jdp-law.pl , www.jdp-law.pl
NIP: 701-005-64-83

Profil działalności:

JDP DRAPAŁA & PARTNERS Sp.j. specjalizuje się w doradztwie prawnym i zastępstwie procesowym na rzecz wykonawców, inwestorów prywatnych i podwykonawców przy realizacji obiektów: energetycznych, użyteczności publicznej i przemysłowych oraz złożonych inwestycji budowlanych i infrastrukturalnych, m.in. kolejowych, drogowych, mostowych, sieci przesyłowych.

W obszarze inwestycji budowlanych i infrastrukturalnych zostały prowadzone kilkadziesiąt precedensowych postępowań (także przed Sądem Najwyższym), przyczyniając się niejednokrotnie do kształtowania polskiego orzecznictwa sądowego.

Aktualnie prowadzone ponad 100 postępowań sądowych i arbitrażowych dotyczących inwestycji  budowlanych i infrastrukturalnych o łącznej wartości przedmiotów sporu przekraczającej 2,5 mld PLN.

Kancelaria została wielokrotnie wyróżniona w międzynarodowych rankingach Chambers Global, Chambers Europe i Legal 500, a jej partnerzy i szefowie praktyk zajmują czołowe miejsca w kategoriach Construction, Dispute Resolution, Arbitration, Public Procurement, Real Estate i Commercial, Corporate & M&A.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.