ELMONTAŻ Sp. z o.o.

ELMONTAŻ Sp. z o.o.


Prezes Zarządu : Marcin Caputa

ul. Księdza Prałata Stanisława Słonki 54 ,34-300 Żywiec

Fax: 33 861 02 40

biuro@elmontaz.pl , www.elmontaz.pl
NIP: 553-22-52-006

Profil działalności:

Specjalizuje  się w wykonawstwie i projektowaniu zadań inwestycyjnych z zakresu robót elektroenergetycznych, elektroinstalacyjnych, teletechnicznych, automatyki przemysłowej oraz sterowania ruchem kolejowym,

Informacje dodatkowe:

Posiada ponad 40 letnie doświadczenie na rynku, 170 pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz 75 jednostek sprzętowych.

Wdrożony i zintegrowany system zarządzania w oparciu na międzynarodowych normach ISO 9001, IS014001 oraz IS045001. System ten certyfikowany jest przez niezależną jednostkę LRQA a swym zakresem obejmuje budowę, projektowanie oraz konserwacje sieci elektrycznych i teletechnicznych zapewniając jednocześnie nadzór nad jakością, ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracy w projektach realizowanych przez naszą firmę. W dbałości o bezpieczeństwo przepływu informacji handlowych, technicznych i organizacyjnych wdrożyliśmy system bezpieczeństwach danych oparty na standardzie ISO 27001.

Referencje (kraj, zagranica):

Prezentujemy przykładowe inwestycje, w których braliśmy udział jako generalny wykonawca lub podwykonawca, na prośbę możemy dosłać dodatkowe referencje

  • „Zadanie 1 Szczyrk— przyłączenie ośrodka narciarskiego -budowa linii kablowych SN, ZKSN Zadanie 2 Brenna , przyłączenie kompleksu hotelowego z wyciągami — budowa linii kablowych SN Zadanie 3 Budowa linii kablowej światłowodowej relacji : GPZ Szczyrk- RS Parking RS Czarna”
  • „Oświęcim ul. Fabryczna , Gmina Miasto Oświęcim , przyłączenie zakładu produkcyjnego — zakres do wykonania na GPZ Klucznikowice"
  • „Budowa linii kablowej 400kV od stacji 400/110kV Czarna do stacji 220/110kV Polkowice wraz z rozbudową stacji Polkowice o rozdzielnie 400kV oraz rozbudową stacji Czarna”
  • „Przebudowa bocznicy kolejowej i wewnętrznych dróg dojazdowych w Elektrowni Rybnik S.A. wraz z przynależną infrastrukturą wyłączenie torów technologicznych".
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.