GRUPA WOLFF Spółka Jawna

GRUPA WOLFF Spółka Jawna


Prezes Zarządu: Bartosz Wolff

ul. Spacerowa 5 ,32-083 Babice k. Krakowa

Telefon: +48 12 201 81 00

info@grupa-wolff.eu , www.grupa-wolff.eu
NIP: 679-225-36-64

Profil działalności:

GRUPA WOLFF to polska firma, która od 25 lat dostarcza technologie i urządzenia dla przemysłu oraz zapewnia bezpieczeństwo produkcji we wszystkich najważniejszych branżach - od przemysłu energetycznego, drzewnego, przez chemiczny i nawozowy, petrochemiczny, farmaceutyczny, przemysł kruszyw i minerałów , aż po spożywczy - nie tylko w Polsce, ale i również na rynkach zagranicznych. Biuro projektowe firmy specjalizuje się w projektowaniu aparatury i instalacji procesowych, technologicznych, a także instalacji odpylania, centralnego odkurzania oraz wentylacji. GRUPA WOLFF realizuje dostawy zarówno pojedyńczych urządzeń  czy aparatów , jak i kompletnych linii technologicznych, również do pracy w strefach EX. Ponadto firma organizuje specjalistyczne szkolenia ATEX w zakresie bezpieczenstwa wybuchowego i procesowego w przemyśle oraz konferencję HAZEX dla branży przemysłowej, uzupełniane kontrolowanymi pokazami wybuchów na żywo.

Referencje (kraj,zagranica):

Do grona klientów GRUPY WOLFF należą zarówno średniej wielkości zakłady przemysłowe, jak i międzynarodowe koncerny. GRUPA WOLFF realizuje prace zarówno na terenie kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.