Enea S.A.

Enea S.A.


Prezes Zarządu: Paweł Majewski

ul. Pastelowa 8 ,61-198 Poznań


, http://www.enea.pl
NIP: 777-00-20 640

Profil działalności:

  • zarządza grupa kapitałową, której działalność koncentruje się na wytwarzaniu, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej

Informacje dodatkowe:

Enea to jeden z liderów polskiego rynku energetycznego. Należy do grona największych polskich przedsiębiorstw i najsilniejszych marek. Jest cieszącym się zaufaniem Klientów sprzedawcą, dystrybutorem i producentem energii. Sprzedaje prawie 13 proc., a  produkuje prawie 8 proc. energii wykorzystywanej w Polsce. Dba o bezpieczeństwo dostaw prądu do mieszkańców północno-zachodniej części kraju. Ma prawie 2,5 mln Klientów, którym oferuje korzystne, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań produkty.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.