SBB Energy S.A

SBB Energy S.A


Prezes Zarządu: Ziemowit Słomczyński

Łowicka 1 ,45-324 Opole

Telefon: 77 45-17-310 Fax: 77 45-57-221

biuro@sbbenergy.pl , www.sbbenergy.pl
NIP: 525-257-08-11

SBB ENERGY S.A.

Firma SBB ENERGY S.A. od 1992 roku prowadzi działalność w sektorach energetyki i przemysłu, świadcząc usługi w zakresie rozruchu, montażu mechanicznego, instalacji elektrycznych i AKPiA oraz kompleksowych prac specjalistycznych. Ponadto, SBB ENERGY S.A. dostarcza szereg nowoczesnych technologii w obszarze oczyszczania spalin.

Główne obszary działań:

Kompleksowy rozruch bloków energetycznych, optymalizacja urządzeń oraz systemów energetycznych, wielobranżowe montaże i remonty w sektorze energetycznym oraz przemyśle, rozruch oraz optymalizacja stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków, czyszczenie chemiczne oraz trawienie instalacji i urządzeń w sektorze energetycznym oraz przemyśle, badania laboratoryjne umożliwiające opracowanie optymalnych technologii dla potrzeb realizowanych procesów chemicznego czyszczenia, montaże elektryczne oraz AKPiA wraz z dostawą sprzętu i rozdzielnic w sektorze energetycznym oraz przemyśle, modernizacja kotłów w układzie pod klucz w celu redukcji emisji NOx i SOx, modernizacja kotłów w układzie pod klucz w celu współspalania dużej ilości biomasy, konwersja kotłów opalanych węglem na biomasę, instalacje redukcji emisji rtęci.

Klienci:

Dostawcy urządzeń i firmy montażowe działające w energetyce i przemyśle, Elektrownie zawodowe i przemysłowe, Elektrociepłownie i kotłownie komunalne, Zakłady przemysłowe, Pracownie projektowe obsługujące przemysł i energetykę.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.