Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.


Prezes Zarządu: Jacek Boruciński

Przemysłowa 9 ,28-340 Sędziszów

Telefon: +48 41 381 10 73 Fax: +48 41 381 11 10

Sekretariat@sefako.com.pl , www.sefako.com.pl
NIP: 656 00-07-874

Profil Działalności

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. należy do największych producentów kotłów energetycznych w Polsce. Produkowane przez nas jednostki kotłowe znajdują zastosowanie zarówno w energetyce zawodowej, przemysłowej jak i w tzw. małej energetyce jakimi są zakłady produkcji i przetwórstwa żywności. Oferowane przez nas różne typy kotłów opalane są miałem węgla kamiennego, paliwem płynnym lub gazowym. W naszej ofercie znajdują się również jednostki przystosowane do spalania biomasy.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. jest również wiodącym producentem elementów ciśnieniowych, do wszelkiego rodzaju kotłów. Produkcja odbywa się na bazie dokumentacji własnej lub powierzonej przez klienta. Naszymi odbiorcami są zarówno przedsiębiorstwa z kraju jak i z zagranicy a zwłaszcza z: Dani, Finlandii, Francji, Niemiec i wielu innych krajów Europy i Świata. Świadczymy również usługi związane z montażem wyprodukowanych u nas kotłów lub ich elementów.

 

 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.