Szanowni Państwo,

tradycyjnie IGEOS objęła patronatem instytucjonalnym VIII Kongres Energetyczny DISE - wydarzenie, które co jesień przyciąga do stolicy Dolnego Śląska polskich i zagranicznych przedstawicieli sektora energetycznego.

Kongres Energetyczny odbędzie się 28-29 września we Wrocławiu pod hasłem przewodnim "Bezpieczeństwo dostaw energii w dobie transformacji". W programie przewidziano panele dyskusyjne z udziałem wybitnych specjalistów branży, polityków, top managerów i naukowców. .Tematem wiodącym będzie bezpieczeństwo energetyczne. W programie pojawi się panel dotyczący energetyki wiatrowej (na lądzie i morzu). DISE zaprasza do rozmowy na temat technologii wodorowych. Przed nami panel o energetyce jądrowej (wielkoskalowej i SMR). W programie również debata o przyszłej roli gazu ziemnego w Europie i perspektywach wdrożenia gazów zdekarbonizowanych. DISE otwiera dyskusję o inwestycjach w zielony transport. W agendzie pojawi się także panel dotyczący transformacji ciepłownictwa.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.