V Kongres Innowacji w Energetyce już za nami!

--- Relacja z piątej edycji ---

 

W dniu 21 października 2021 r., w jesiennej aurze warszawskiego Hotelu Marriott, spotkaliśmy się po raz piąty na Kongresie Innowacji w Energetyce zorganizowanym przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska.

Partnerami strategicznymi Kongresu, dzięki którym udało się zorganizować wydarzenie na wysokim poziomie merytorycznym i technicznym, były PKN ORLEN i ENERGA Grupa ORLEN.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Wydarzenie wsparły również firmy: Energoprojekt – Katowice S.A., GE Power Sp. z o.o. , Mitsubishi Power Europe GmbH, Polimex Mostostal S.A., Siemens Energy Sp. z o.o., Transition Technologies S.A. oraz Centrum Energetyki AGH.

 

 

Patronem medialnym były czołowe portale energetyczne: BiznesAlert, CIRE, Energetyka24 i wortal Nowa Energia.

Patronatem Honorowym wydarzenie objęli: Minister Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Aktywów Państwowych, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki i Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Dziękujemy Partnerom i Patronom za coroczne zaufanie i wieloletnią współpracę!

W tym roku myślą przewodnią Kongresu było: „Następne 20 lat – epokowa zmiana polskiej energetyki i rola innowacji”

Tradycyjnie Kongres poprowadził znany Państwu Tandem Profesorski Nowak - Świrski. 

Udział stacjonarny wzięło blisko 120 osób, natomiast frekwencja on-line osiągnęła liczbę ponad 500 odsłon w dniu Kongresu!

Bardzo dziękujemy Państwu za tak liczny udział na sali i przed ekranami oraz za liczne, pozytywne komentarze, które pojawiły się w kuluarach i na social media!

Pozdrawiamy wiernych fanów Kongresu – dzięki Państwu tworzymy kolejne edycje wydarzenia z duszą, merytoryką i humorem! Miło jest usłyszeć, że polska, złota jesień jest kojarzona z naszym Kongresem i czekają Państwo na kolejne edycje.

A co było na Kongresie?

Kongres zaszczycił swoją obecnością i przemówieniem powitalnym Podsekretarz Stanu, Główny Geolog Kraju, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa w Ministerstwie Klimatu i Środowiska p. Piotr Dziadzio, który omówił przyszłościowe technologie energetyczne i udział Ministerstwa Klimatu w transformacji energetycznej.

Następnie, głos zabrał drugi Gość specjalny Kongresu, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki p. Rafał Gawin podkreślając znacznie innowacji w inwestycjach energetycznych zwłaszcza w dystrybucji i nadzorze.