Energy Industry Mixer to międzynarodowe spotkanie networkingowe oparte na strukturze spersonalizowanych spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami, głównie przemysłowymi, które odbędzie się 8 czerwca 2021 r. w formie „Digital Edition”.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Bosetti Global Consulting, współorganizatorami będą: Confindustria Polonia, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Stowarzyszenie Elektryków Polskich i Energemini Polska Sp. z o.o.

Uczestnikami drugiej edycji wydarzenia będą firmy przemysłowe działające w różnych branżach m.in. AGD, motoryzacja, mechaniczna itp., które na podstawie spersonalizowanego programu spotkań B2B w formule „speed meeting” będą miały okazję porozmawiać z ekspertami w automatyzacji, przemyśle 4.0, technologiach uzupełniających lub zastępujących tradycyjne źródła energii elektrycznej. W trakcie spotkań B2B przewidzianych w ramach wydarzenia, uczestniczące firmy przemysłowe będą miały okazję porozmawiać z ekspertami w automatyzacji, robotyce, przemyśle 4.0, technologiach uzupełniających lub zastępujących tradycyjne źródła energii elektrycznej, optymalizacji zużycia energii elektrycznej w procesach produkcyjnych; management energetyczny, zakup „zielonej” energii oraz planowanie oszczędności; systemach magazynowania energii elektrycznej.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji: https://energymixer.eu/pl/energymixer-pl/formularz-rejestracyjny-a/

Program

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.