Bogdan Pilch

Bogdan Pilch to menadżer z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w polskich i zagranicznych firmach z sektorów:

 • energetycznego:
  PGE Energia Odnawialna S.A. - Prezes Zarządu
  GDF SUEZ - Wiceprezes Zarządu
  Coastal Power - Dyrektor Przedstawicielstwa w Polsce
  Hart Associates Inc. - Prezes Zarządu
 • gazowego:
  Gaz de France Polska – Prezes Zarządu,
  Statoil Polska – Dyrektor ds. rynku gazu i energii
 • produkcyjnego:
  H. Cegielski Poznań - Prezes Zarządu
 • finansowego:
  Biuro Maklerskie Magnus – Prezes Zarządu
 • konsultingu:
  Bank Światowy- Konsultant
  Chemkop - Dyrektor
  BPK Kraków - Dyrektor
  CityProf - Dyrektor

Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu, przygotowywaniu strategii rozwoju i projektów inwestycyjnych dla wielu firm. Brał udział w realizacji projektów inwestycyjnych w energetyce konwencjonalnej i odnawialnej, uwzględniających pozyskanie finansowania dla tych projektów. 

Jego wiedza i umiejętności współpracy z władzami centralnymi, samorządowymi i lokalnymi oraz instytucjami z otoczenia biznesowego z pewnością będą przydatne do reprezentacji interesów Firm Członkowskich.

Duże doświadczenie we współpracy z mediami oraz czynny udział w licznych konferencjach, kongresach i seminariach to atut, który pozwoli na rozwój Izby i profesjonalną reprezentację działań IGEOS.

Z wykształcenia magister inżynier elektronik - specjalność automatyka przemysłowa (AGH Kraków). Dodatkowo ukończył studia programu MBA w Poznaniu przy współpracy z Business School of Brussels oraz studia podyplomowe AGH Kraków/Politechnika w Lizbonie - energetyka i ochrona środowiska.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.