PolChambers oraz zagraniczne biuro PAIH w Buenos Aires i Argentyńsko Polska Izba Handlowa zaprasza do udziału w Argentina Oil, Gas & Energy Summit zorganizowanym przez Argentine National Investment Promotion Agency (AAICI) w dniach 10-11 lipca 2019 roku w Buenos Aires.  https://www.argentina-summit.com

Szanowni Państwo, wraz z PolChambers oraz zagranicznym biurem PAIH w Buenos Aires i Argentyńsko Polską Izbą Handlową pragniemy zainteresować Państwa udziałem w Argentina Oil, Gas & Energy Summit zorganizowanym przez Argentine National Investment Promotion Agency (AAICI) w dniach 10-11 lipca 2019 roku w Buenos Aires.

W wydarzeniu biorą udział międzynarodowe firmy naftowe, gazowe i energetyczne.

Po raz pierwszy AAICI przedstawi aktualizacje onshore i offshore dla Argentyny, wiodącego producenta ropy i gazu w Ameryce Łacińskiej oraz możliwości dla niezależnych firm naftowych, gazowych i energetycznych. Szczyt skoncentruje się na planach Argentyny, dzieląc się ważnymi aktualizacjami dla argentyńskich węglowodorów i przemysłu energetycznego.

Wraz ze wzrostem liczby projektów poszukiwawczych i produkcyjnych, zapotrzebowanie na nowych partnerów jest wyższe niż kiedykolwiek.

Główni operatorzy Argentyny dostarczą aktualizacje, omówią plany na przyszłość i możliwości współpracy, nawiązując kontakty z kluczowymi graczami w regionie.Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla firm naftowych, gazowniczych i energetycznych (poszukiwawczych i produkcyjnych), konsultantów, firm wiertniczych, infrastrukturalnych i innych firm usługowych do pogłębionych rozmów i indywidualnych spotkań z głównymi operatorami w Argentynie.

Nacisk zostanie położony na bieżące możliwości poszukiwawcze, geologię, prawodawstwo, aktualizacje midstream i licencji w Argentynie. Szczyt w Buenos Aires zajmie się wszystkimi możliwościami biznesowymi zidentyfikowanymi w kraju, aby móc odpowiednio ocenić swoje zaangażowanie i strategię.

Więcej informacji na stronie: https://www.argentina-summit.com lub pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.