Sekcja Handlowa i Ekonomiczna Ambasady Argentyńskiej w Warszawie informuje o uruchomieniu drugiego etapu Programu RenovAr, którego celem jest pozyskanie inwestorów zagranicznych i finansowania dla rozwoju infrastuktury w zakresie energii odnawialnej na terytorium Republiki Argentyny.

Plan obejmuje perspektywę 10 lat (2016 – 2025) i przewiduje uzyskanie 10.000 megawatów energii ze źródeł odnawialnych w tym okresie. W ramach „RenovAr-Ronda 1”, o którym informowaliśmy na początku bieżącego roku i „RenovAr-Ronda 2” Ministerstwo Energii i Górnictwa Republiki Argentyńskiej (www.minem.gob.ar) organizuje Przetargi Międzynarodowe, objęte gwarancją Banku Światowego i nadzorowane przez CAMMESA (Operatora Hurtowego Rynku Energii Elektrycznej) (http://portalweb.cammesa.com).

W sierpniu 2017 Ministerstwo Energii i Górnictwa na swojej stronie internetowej zamieściło plik przetargowy Przetargu Międzynarodowego w ramach Rozporządzenia 275-E/2017 na kontraktowanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych na Krajowym Hurtowym Rynku Energii (MEM)  *** info dostępne jedynie w języku hiszpańskim ***
https://www.boletinoficial.gob.ar/#!DetalleNorma/169273/20170817

Informacje o programie RenovAr są też dostępne na koncie Sekretariatu Energii Odnawialnych Ministerstwa:
https://twitter.com/Renovables_Ar/status/898156249195454464

Zapraszamy do udziału w programie.
Sekcja Handlowa i Ekonomiczna Ambasady Argentyny w Warszawie Brukselska 9, 03-973 Warszawa Tel./fax. (4822) 617-6028/29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.