Wydarzenia
3 września 2020

w imieniu Zarządu zapraszam Panią / Pana do wzięcia udziału w XXVIII Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, zwołanym na mocy uchwały Zarządu na dzień 9 lipca 2020 roku (czwartek) na godz. 13:00.

Miejscem Walnego Zgromadzenia będzie sala konferencyjna nr 2 na parterze budynku biurowego Ch8 przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie.

W przypadku braku kworum został ustalony II termin XXVIII Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego w tym samym miejscu na dzień 9 lipca 2020 roku na godz. 13:15.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 16 pkt 5 Statutu IGEOS wszystkie materiały będą dostępne na stronie internetowej Izby pod adresem www.igeos.pl, najpóźniej na 7 dni przed datą Walnego Zgromadzenia, po wpisaniu hasła podanego w zawiadomieniach.

Przypominam, że zgodnie z § 15 pkt 3 Statutu IGEOS Członkowie Izby biorą udział w Walnym Zgromadzeniu osobiście, za pośrednictwem swoich organów lub przez pełnomocnika. W związku z powyższym prosimy, aby osoba, która w Państwa imieniu będzie brała udział w Walnym Zgromadzeniu, posiadała stosowne pisemne pełnomocnictwo wraz z odpisem z właściwego rejestru, z którego wynikać będzie umocowanie do działania w imieniu Spółki.

IGEOS dopełni wszelkich wymogów sanitarnych związanych z obecną sytuacją pandemii, i z tego względu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 2.07.2020 r. na adres e-mail: sekretariat@igeos.pl lub pod nr tel. 22/102 22 10.

Z wyrazami szacunku

Bogdan Pilch
Dyrektor Generalny
Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

Miejsce:

Sala konferencyjne nr 2 (parter)
Budynek Ch8
ul.Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

 

Bliższych informacji udziela:

Mariola Sadowska
sekretariat@igeos.pl


tel. 22 102 22 10

Materiały do pobrania:

 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.