Wydarzenia
20 listopada 2019

Organizatorzy:

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska przy współpracy z Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie i PSE S.A. już po raz XIX jest organizatorem seminarium pt. Szczyt jesienno-zimowy - seminarium dla dyspozytorów w spółkach dystrybucyjnych i dyżurnych inżynierów ruchu w elektrowniach i elektrociepłowniach.

Seminarium odbędzie się w dniu 20 listopada 2019 r. w Konstancinie – Jeziornie w siedzibie PSE oraz w Hotelu CKA Mrówka przy ul. Przekorna 33 w Warszawie (w odległości 2 km od PSE).

Do udziału zapraszamy Państwa pracowników - osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo systemu elektroenergetycznego i współpracę z PSE S.A.

Podczas seminarium zostanie dokonana ocena pracy KSE w szczycie 2018/2019, przeanalizowane i podsumowane zostaną tegoroczne zakłócenia i problemy, w szczególności spowodowane zjawiskami atmosferycznymi jak i podłączeniem nowych mocy wytwórczych do systemu oraz będzie miała miejsce wymiana doświadczeń pomiędzy podmiotami KSE (przedstawiciele elektrowni, elektrociepłowni i operatorów systemu dystrybucyjnego).

Załączamy program seminarium i formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu prosimy odesłać do dnia 14 listopada br. na e-mail: sekretariat@igeos.pl

Zapraszamy do udziału!

Bogdan Pilch
Dyrektor Generalny

Program

Formularz zgłoszenia

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.