Organizowane imprezy

Warsztaty - "Nowelizacja ustawy o jawności życia publicznego dla członków zarządów i rad nadzorczych"

Serdecznie zapraszamy na warsztaty organizowane przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska na temat projektowanej ustawy o jawności życia publicznego, które odbędą się w dniu 10 maja 2018 r w Warszawie przy ul Rondo ONZ 1.

Partnerem merytorycznym spotkania jest renomowana Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka sp. k., która zagwarantuje Państwu wiedzę na najwyższym poziomie i okazję do dyskusji na problematyczne zagadnienia.

Warsztaty kierujemy do elitarnego grona menadżerów wysokiego szczebla, stąd ilość miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy m.in.Członków Zarządów, Rad Nadzorczych spółek, w których udział  Skarbu  Państwa stanowi co najmniej 20% kapitału zakładowego lub 20% liczby akcji w tej spółce lub Skarb Państwa, posiada uprawnienia takie jak przedsiębiorca dominujący w rozumieniu ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

Udział w warsztatach pozwoli Państwu zapoznać się nowymi obowiązkami, jakie na spółki nałoży projektowana ustawa o jawności życia publicznego. Zwrócimy szczególną uwagę na nową definicję spółki zobowiązanej i konsekwencje wynikające z tego statusu dla członków zarządów i rad nadzorczych, takie jak prowadzenie publicznego rejestru umów czy składanie oświadczeń majątkowych. Prelegenci seminarium omówią także obligatoryjne procedury antykorupcyjne i zaadresują ryzyka prawne z nimi związane. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki i dobre praktyki, które pozwolą właściwie przygotować się na rewolucyjne zmiany w prawie.

Zapraszamy do zapoznania sie z programem warsztatów a formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.igeos.pl/formularz, który należy wypełnić do dnia 4 maja br.

Dodatkowe informacje

Miejsce konferencji:

  • Sala Konferencyjna DZP, Budynek Rondo 1, Rondo ONZ 1, 21 piętro, Warszawa
  • 10 maja 2018 r. (czwartek)
  • 00-124 Warszawa

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ)
Telefon: +48 22 627 35 64
email: m.silva@igeos.pl

Program warsztatów