Targi POL-ECO SYSTEM już za kilka dni rozpoczną się w Poznaniu. Od 23 października przedstawiciele polskiego rządu i Komisji Europejskiej będą rozmawiali o czystym powietrzu, wyzwaniach związanych ze zmianami klimatu oraz transformacji gospodarek. Swój przyjazd na targi POL-ECO SYSTEM zapowiedzieli przedstawiciele rządu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

W uroczystej inauguracji targów i w panelu dyskusyjnym „Problemy środowiska w realizacji strategii odpowiedzialnego rozwoju” w ramach przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej Ekosfera oprócz premiera do dyskusji zaproszenie przyjęli Henryk Kowalczyk, Minister Środowiska, Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju oraz Kazimierz Kujda, Prezes Zarządu NFOŚiGW.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową oraz do uczestnictwa w Targach POL-ECO SYSTEM.

Akredytację prasową można uzyskać pod linkiem: https://press.mtp.pl/

W czasie trwania Targów zapraszamy akredytowanych przedstawicieli mediów do Centrum Prasowego, które znajduje się w pawilonie nr 10 MTP. Tutaj dostępne będą aktualne materiały prasowe oraz wydawnictwa targowe. Do dyspozycji mediów będzie bezprzewodowy internet oraz stanowiska komputerowe.

Informacja prasowa

Biuletyn prasowy

Program wydarzeń