Targi POL-ECO SYSTEM już od wtorku w Poznaniu!

Targi POL-ECO SYSTEM już za kilka dni rozpoczną się w Poznaniu. Od 23 października przedstawiciele polskiego rządu i Komisji Europejskiej będą rozmawiali o czystym powietrzu, wyzwaniach związanych ze zmianami klimatu oraz transformacji gospodarek. Swój przyjazd na targi POL-ECO SYSTEM zapowiedzieli przedstawiciele rządu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Czytaj więcej...

Coraz bliżej najważniejsze targi przemysłowe SYMAS i MAINTENACE

Już za kilkanaście dni rozpocznie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży przemysłowej. 10-11 października w EXPO Kraków odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Materiałów Sypkich - SYMAS i 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu - MAINTENANCE.

Czytaj więcej...

Wyzwania dla polskiego przemysłu

Podobno jeden telefon jest jak dziesięć maili. Naszym zdaniem jedno spotkanie jest jak 20 telefonów. Wierzymy w siłę spotkań. Dlatego wybraliśmy się z kamerą do naszych wystawców, aby porozmawiać o wyzwaniach stojących przed polskim przemysłem

Czytaj więcej...

Bal Rynku Kapitałowego

27 października 2018 r. Bal Rynku Kapitałowego
Partner:  Rosco Polska Sp. z o.o. 

Po raz pierwszy w historii, kompleks „Centrum Giełdowe” zmieni się w salę balową i zgromadzi ludzi tworzących i działających na rynku kapitałowym. Motywem przewodnim Balu będzie hasło „Money, money, money…”, czyli Giełda Utworów Wartościowych. Bal Rynku Kapitałowego będzie nie tylko wydarzeniem towarzyskim i artystycznym, ale również charytatywnym. Doskonała kuchnia, pokazy barmańskie, pokazy samochodów, ale przede wszystkim cała noc przy wspaniałych przebojach oraz występach znanych artystów. Bal ma charakter zamknięty, a liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów dotyczących tego wyjątkowego wydarzenia znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej balu pod adresem: http://balrynkukapitalowego.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Balu.
Pozostało już niewiele wolnych miejsc!