31 marca 2023

                                 

Relacja z IV Kongresu Innowacji w Energetyce on-line

03.12.2020 r. - studio w Warszawie

  

Partnerzy i Patroni Kongresu

 

W dniu 3.12.2020 r. ze studia w Warszawie, odbyła się transmisja „na żywo” czwartej edycji KONGRESU INNOWACJI w ENERGETYCE.

Kongres przybrał w tym roku szczególną treść i formułę. Był wyjątkowy, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, ale przede wszystkim ze względu na wprowadzenie idei „zielonego ładu”, który przyświeca przyszłości energetyki.
Myślą przewodnią Kongresu był „Nowy Świat Energetyczny”.
Kongres skupił się na przemianach przedsiębiorstw z perspektywy zmian wielkich koncernów energetycznych. Same innowacyjne technologie już nie były kluczem kongresu. Była nim zmiana modelu biznesowego, którego następstwem są innowacje.
Punkt ciężkości został przeniesiony na tempo zmian i na to, co zadziało się już i zadzieje w najbliższej przyszłości.
Dziękujemy Państwu za tak liczny udział on-line i oglądanie naszej relacji na żywo.

Dla tych z Państwa, którym nie udało się zasiąść przed komputerem, zapraszamy na zapis video Kongresu na stronie www.kongresinnowacji.pl

Dziękujemy Profesorowi Konradowi Świrskiemu z Politechniki Warszawskiej, który przygotował dla Państwa i poprowadził w duecie z Profesorem Wojciechem Nowakiem z Akademii Górniczo Hutniczej Panel IGEOS: ciekawy i na najwyższym poziomie merytorycznym spektakl panelowy. 

Był humor i były prezenty!

Kongres rozpoczęło wystąpienie Ireneusza Zyska Sekretarz Stanu, Pełnomocnika Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, który w imieniu Ministra Michała Kurtyki wprowadził publiczność w zagadnienia aktualnej strategii i polityki energetycznej Państwa.

Wideorelacja na https://youtu.be/zk5NoCasfls