Grupa MTP

Grupa MTP


Prezes Zarządu: Tomasz Kobierski

Głogowska 14 ,60-734 Poznań

Telefon: +48 61 / 8692000 Fax: +48 61 / 8665827

info@grupamtp.pl , www.mtp.pl
NIP: 777-00-00-488

Profil działalności:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. mają ponad 55% udział w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata. W portfolio produktów MTP znajduje się ponad sto targów organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich. W tym wydarzenia zarówno B2B, skierowane do profesjonalistów jak i targi B2C – megaeventy i wydarzenia o charakterze lokalnych festynów. Odwiedzają je goście z całego świata, również dzięki programowi Hosted Buyers, matchmakingowym projekcie polegającym na organizowaniu spotkań biznesowych wystawców z wytypowaną grupą partnerów handlowych.

To właśnie w Poznaniu odbywają się targi dla najważniejszych polskich branż eksportowych. MTP wspierają także promocję polskiej gospodarki za granicą. Targi dysponują 13. przestrzennymi, klimatyzowanymi pawilonami, 4 pawilonami konferencyjno-wystawienniczymi, 5. designerskimi restauracjami (Garden City), przestrzeniami do spotkań biznesowych i zapleczem bankietowym. MTP dysponują jedną z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo - konferencyjnych w Polsce - Salą Ziemi, która może pomieścić 2000 osób.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.