EMCA Spółka Akcyjna

EMCA Spółka Akcyjna


Prezes Zarządu: Zbigniew Bicki

Wiejska 20 ,00-490 Warszawa

Telefon: +48 22 / 625 39 40 Fax: +48 22 / 622 85 88

zarzad@emca.com.pl , www.emca.pl, www.volt.emca.pl
NIP: 526-12-31-089

Profil działalności

EMCA S.A. należy do największych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w usługach doradczych dla sektora paliwowo-energetycznego.
Zakres usług obejmuje następujące obszary: przygotowywanie biznes planów dla projektów inwestycyjnych, organizację i prowadzenie przetargów, wyceny, doradztwo prywatyzacyjne i restrukturyzacyjne, fuzje i połączenia, doradztwo w zakresie rynku energii.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących infrastruktury elektroenergetycznej wszystkich napięć. Spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej EMCA zajmują się realizacją projektów inżynieryjnych związanych z projektowaniem linii elektroenergetycznych, przygotowaniem ekspertyz przyłączenia elektrowni wiatrowych do sieci, budową alternatywnych źródeł energii, a także badaniami i analizami w zakresie ochrony środowiska.

EMCA jest również integratorem wysokospecjalizowanych rozwiązań IT. Dostarcza systemy najlepszych światowych producentów oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa. Spółka jest również producentem systemu Energy Logserver, innowacyjnego rozwiązania służącego do wydajnej centralizacji zdarzeń z systemów IT.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.