Ramboll Polska Sp. z o.o.

Ramboll Polska Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Jacek Czerwonka

Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7 ,02-366 Warszawa

Telefon: +48 22 372 00 50

rpl-biuro@ramboll.com , www.ramboll.pl
NIP: 526-02-06-652

Profil działalności:

  • Usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie energetyki

Oferta:

Ramboll Polska Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze dla sektora energetycznego. Nasza wiedza i doświadczenie obejmują szereg paliw i technologii energetycznych, w tym węgiel, gaz i bloki gazowo-parowe, biomasę, odpady i RDF, a także inne, odnawialne źródła energii. Świadczy usługi doradcze w zakresie nowych obiektów energetycznych i kogeneracyjnych, a także modernizacji istniejących elektrowni, dużych projektów w obszarze energii odnawialnej, projektów koncentrujących się na efektywności energetycznej oraz projektów wiatrowych.

Usługi Ramboll Polska dotyczą wszystkich etapów projektu energetycznego i obejmują między innymi:

  • Prace koncepcyjne i analityczne (wielowariantowe analizy i studia wykonalności, opracowania dotyczące podwyższenia sprawności, analizy rynku energii, audyty energetyczne obiektów energetycznych, analizy dostępności i logistyki paliw itp.) na potrzeby realizacji nowych oraz modernizacji istniejących obiektów energetycznych
  • Wsparcie w procesie przetargowym (w tym opracowanie specyfikacji przetargowej wg PZP lub procedur wewnętrznych Klienta, ocena ofert, negocjacje z oferentami itp.)
  • Wsparcie w procesie uzyskiwania pozwoleń administracyjnych (WZiZT, decyzja o uwarunkowaniach środowiskowych, pozwolenie zintegrowane, pozwolenie na budowę itp.)
  • Usługi Inżyniera Kontraktu lub Inżyniera Bankowego w fazie budowy (w tym np. usługi zarządzania projektem, monitorowanie kontraktów w zakresie technicznym, weryfikacja dokumentacji technicznej, harmonogram i budżet przedsięwzięcia, nadzór na budowie, nadzór nad przekazaniem do eksploatacji, inspekcje warsztatowe, szkolenie personelu eksploatacyjnego itp.)
  • Techniczne i środowiskowe due diligence projektów energetycznych

Informacje dodatkowe:

Ramboll Polska jest częścią światowej firmy doradczej, inżynieryjnej i projektowej Ramboll, zatrudniającej łącznie ponad 15.500 specjalistów na całym świecie.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.