Wolf Theiss P.Daszkowski Sp.k.

Wolf Theiss P.Daszkowski Sp.k.


Prezes Zarządu: Peter Daszkowski

ul. Marszałkowska 107 ,00-110 Warszawa

Telefon: 22 378 89 00

igor.muszynski@wolftheiss.com , www.wolftheiss.com
NIP: 526-253-29-53

Profil działalności:

Wolf Theiss jest jedną z czołowych firm prawniczych w regionie CEE/SEE, działającą po przez sieć biur lokalnych w 13 europejskich stolicach, Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Ukrainy. Spośród 340 prawników w całej firmie, po bardzo dynamicznym rozwoju w ostatnich miesiącach, obecnie aż 40 specjalistów i doradców podatkowych tworzy zespół w Warszawie. Wolf Theiss reprezentuje lokalne i międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe, handlowe i usługowe, jak również banki i firmy ubezpieczeniowe. Łącząc prawo i biznes. Wolf Theiss opracowuje kompleksowe i konstruktywne rozwiązania w oparciu o prawne, podatkowe i biznesowe know-how.

Wolf Theiss zapewnia w pełni zintegrowaną obsługę korporacyjną w zakresie fuzji i przejęć, private equity, nieruchomości, bankowości i finansów, energetyki i zasobów naturalnych, podatków i ubezpieczeń, prawa pracy, prawa konkurencji, prywatyzacji, restrukturyzacji, zamówień publicznych oraz sporów sądowych. 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.