Agraf Sp. z o.o.

Agraf Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Konrad Rodacki

Aleja Wojciecha Korfantego 138 ,40-156 Katowice

Telefon: 501 535 942

biuro@agraf.info , www.agraf.info
NIP: 641-254-76-27

Oferta firmy:

Agraf Sp. z o.o. prowadzi działalność w sektorach energetyki i przemysłu, kładąc nacisk na elastyczność rozwiązań i otwarte podejście do problemów pojawiających się podczas procesu inwestycyjnego. Doświadczenia zdobyte w ramach projektowania, wykonywania i zarządzania inwestycjami, pozwala podchodzić do projektowania nie tylko od strony technicznej, ale także ekonomicznej i harmonogramowej.

Pracuje w środowisku 3D: Tekla, Archicad, AllPlan, Koordynacja modeli 3D w fazie projektowej, pozwala na szybkie, sprawne i bezkolizyjne prowadzenie instalacji na obiekcie, co znacząco obniża koszty Inwestycyjne. Dla obiektów istniejących, po uprzednim wykonaniu skaningu 3D obiektu, znacząco zredukowany jest czas ostawienia instalacji na cele modernizacyjne- wykonana wcześniej dokumentacja 3D w oparciu o stan aktualny na obiekcie pozwala zaprojektować nowe elementy dla istniejących już instalacji bez późniejszych przeróbek na obiekcie.

Informacje dodatkowe:

Zespół firmy Agraf stanowią doświadczeni projektanci i kierownicy projektów z wszechstronną wiedzą o absolutnej koncentracji na prowadzonych projektach. 

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.