TOLOS Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Piotr Walczak i wspólnicy Sp.k

TOLOS Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Piotr Walczak i wspólnicy Sp.k


Komplementariusz: Piotr Walczak

ul. Kleszczowska 28 ,44-240 Żory

Telefon: 602 371 855, 784 952 303

tolos@tolos.pl , www.tolos.pl
NIP: 651-15-43-851

Oferta firmy:

Wbijanie grodzic stalowych wibromłotami o wysokiej i zmiennej częstotliwości, wciskanie grodzic stalowych prasą hydraulczną typu " Silent Piler", pale wiercone w rurach osłonowych do 2000mm, pale CFA, FDP, CMC, mikrotuneling, jet grouting, kotwy gruntowe, mikropale, roboty inżynieryjne budownictwa wodnego i melioracji, budowa gazociągów przemysłowych, budowa kanalizacji sanitarnych i deszczowych, kompleksowe roboty ziemne, rurociągi przemysłowe, roboty drogowe i kolejowe

Informacje dodatkowe:

Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne „TOLOS” działa nieprzerwanie od 1997 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług w dziedzinach geotechniki, inżynierii wodnej i sanitarnej oraz budownictwa drogowego i kolejowego.
Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczenu głębokich wykopów realizowanych poprzez pogrążanie grodzic stalowych, kształtowników stalowych oraz wykonywanie ścianek berlińskich w różnych technologiach.Dysponując nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowaną załogą oraz wykształconą kadrą inżynierską gwarantujemy i terminowe realizowanie nawet najtrudniejszych przedsięwzięć.
Dzięki stale rosnącemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty, w zakresie szeroko rozumianej geotechniki, budownictwa wodnego, robót melioracyjnych, budowy kanalizacji sanitarnych i deszczowych, mikrotunelingu, odwodnienia podłoża gruntowego oraz prac z zakresu budownictwa drogowego i kolejowego.

Referencje (kraj, zagranica):

1) Uponor Infra Sp. z o.o. - „Montaż ty mczasowego/awaryjnego rurociągu przesyłającego ścieki z części lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni ścieków „Czajka” pomiędzy Zakładem „Farysa”, a Zakładem „Świerska”.
2) Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A.- „BUDOWA MIĘDZYSYSTEMOWEGO GAZOCIĄGU STANOWIĄCEGO POŁĄCZENIE SYSTEMÓW PRZESYŁOWYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I REPUBLIKI LITEWSKIEJ WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ NIEZBĘDNĄ DO JEGO OBSŁUGI NA TERENIE WOJEWÓDZTW MAZOWIECKIEGO i PODLASKIEGO I TJ. GAZOCIĄG POLSKA-LITWA ODCINEK POŁUDNIOWY,
Odcinek realizacyjny 1: –od Tłoczni Gazu Hołowczyce I wraz z układem włączeniowym do granicy woj.mazowieckiego o długości ok. 72,5 km.”
3)Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.- Roboty branży, sanitarnej, technologiczno-montażowej, elektrycznej projektu nr 1030 pod nazwą: „Modernizacja sieci wody obiegowej w Zakładzie Amoniaku”.
4)KGHM Polska Miedź S.A.- "Budowa ujęcia pływającego dla wieży W-11".

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.