SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych

SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych


Dyrektor Zarządzający: Grzegorz Rusak

ul. Szyprów 17 ,43-382 Bielsko-Biała

Telefon: 48 33 818 41 33

spetech@spetech.com.pl , www.spetech.com.pl
NIP: 547-004-93-48

Profil działalności:

Domeną SPETECH® jest produkcja uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury oraz uszczelnień specjalnych. Realizowana jest ona zgodnie z posiadanym certyfikatem jakości EN ISO 9001:2008, którym oprócz przygotowania i realizacji produkcji uszczelnień objęte są dostawy, prace projektowe i rozwojowe, kontrola oraz wysyłki wyrobów gotowych.

Spółka SPETECH® rozpoczęła działalność pod koniec lat 80-tych jako prekursor transformacji z technik azbestowych na bezazbestowe. Szybko zyskała w Polsce pozycję lidera w obszarze dostaw uszczelnień przemysłowych. Kolejnym krokiem była sprzedaż za granicę, w której postawiono na produkty wysoko specjalistyczne. Obecnie  rozwiązania Spółki dostarczane są do ponad 100 krajów.

Spółka posiada własne Laboratorium Badań Materiałów Uszczelnieniowych, uznane przez UDT oraz TÜV Rheinland. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej opiniotwórczych placówek badawczych na świecie zajmująca się badaniami konstrukcji i tworzyw używanych w technice uszczelnieniowej.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.