ZPUE S.A.

ZPUE S.A.


Prezes Zarządu : Michał Wypychewicz

ul. Jędrzejowska 79 C ,29-100 Włoszczowa

Telefon: 41 3881 221

zarzad@zpue.pl , www.zpue.pl
NIP: 656-14-94- 014

Profil działalności:

Ekspert w branży elektroenergetycznej.
Firma skupia się zarówno na energii konwencjonalnej, jak i tej uzyskiwanej z OZE. Specjalizuje się w produkcji urządzeń do dystrybucji energii elektrycznej: rozdzielnic średniego i niskiego napięcia oraz kontenerowych i słupowych stacji transformatorowych. Jednocześnie ZPUE rozwija i udoskonala nowe technologie. Produkuje wielkoskalowe magazyny energii dla przemysłu i biznesu oraz stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych dla rozwijającego się rynku e-mobility wraz z HUB-ami ładowania. W obszarze elektroenergetyki firma jest w stanie zapewnić swoim Klientom z sektora publicznego i prywatnego rozwiązania „szyte na miarę”, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

ZPUE prowadzi nowoczesne Centrum Badawcze, w którym rozwija swoje innowacyjne przedsięwzięcia, również w ramach projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej.

Urządzenia produkowane przez ZPUE wspomagają infrastrukturę m.in.. CERN

Switzerland, APM Terminal Maasvlakte II Rotterdam, The Netherlands, University TU DELFT The Netherlands, Smart Grid Solutions, Brazil

Firma zatrudnia 2700 specjalistów.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.