Uponor Infra Sp. z o.o.

Uponor Infra Sp. z o.o.


Prezes Zarządu/Dyrektor: Ewa Krzemińska

ul. Kolejowa 5/7 ,01-217 Warszawa

Telefon: 48 22 864 52 25

infra.pl@uponor.com , www.uponor.com/pl-pl/infra
NIP: 526-020-28-26

Oferta firmy:

Uponor Infra, należąca do Grupy Uponor to spółka joint venture powstała z połączenia KWH Pipe i Uponor Infrastructure. Firma jest jednym z największych producentów nowoczesnych systemów rur i kształtek z tworzyw sztucznych dla zastosowań infrastrukturalnych. W Polsce działa od 1993 r. i zatrudnia blisko 200 osób. Posiada biura w Warszawie, Gliwicach i Kleszczowie oraz sieć przedstawicieli regionalnych w całym kraju.

Fabryka w Kleszczowie k/Bełchatowa jest jedną z najnowocześniejszych w Grupie Uponor. Procesy realizowane w niej spełniają standardy ISO 9001 i ISO 14001. Uponor Infra nieustannie się rozwija, inwestuje w nowe technologie i rozszerza zakres produkcji.

Firma oferuje szeroki wybór rur, kształtek, studzienek i zbiorników z polietylenu i polipropylenu, które są wykorzystywane do budowy wodociągów, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i ogólnospławnej, rurociągów przemysłowych, rurociągów  podwodnych  (syfony, wyloty morskie), rurociągów derywacyjnych a także do hydrotransportu materiałów abrazyjnych i przewiertów horyzontalnych. Zbiorniki i systemy rurowe Uponor Infra są stosowane do odwadniania dróg, linii kolejowych, lotnisk, centrów handlowych, a także terenów przemysłowych i rekreacyjnych. Cechuje wysoka jakość i wyjątkowa trwałość szacowana na ponad 100 lat.

Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologiczny i systematyczne poszerzanie produkcji Uponor Infra posiada kompleksową ofertę produktów zarówno w zakresach ciśnieniowych (DN90-1800 mm) jak i grawitacyjnych (DN300-3000 mm), które umożliwiają zbudowanie kompletnego systemu przesyłowego. Technologia PEHD umożliwia ponadto produkcję nietypowych kształtek, studzienek i zbiorników, co pozwala na  idealne dostosowanie układu do wymogów projektu np. specyficznych warunków gruntowo-wodnych czy ograniczonego miejsca.

Oprócz produkcji firma angażuje się w proces projektowania i realizacji inwestycji. W ramach usługi Uponor Infra 360 ™ klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie inwestycji, począwszy od koncepcji. Uponor Infra oferuje pomoc w zakresie projektowania i obliczeń, zarządzania projektem, konsultacji technicznych w trakcie trwania prac, montażu i nie tylko. Celem jest dostarczenie klientom kompleksowego, zaawansowanego technologicznie rozwiązania, ściśle dopasowanego do ich potrzeb.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.