Scaffolder Polska Sp.z o.o.

Scaffolder Polska Sp.z o.o.


Prezes Zarządu : Anna Misior

ul. Posag 7 Panien 1b ,02-495 Warszawa

Telefon: 22/4804680

info@scaffolder.pl , www.scaffolder.pl
NIP: 8212261301

Oferta firmy:

Scaffolder Polska specjalizuje się w zarządzaniu, planowaniu, montażu oraz serwisie konstrukcji rusztowań w szczególności dla potrzeb i na terenie zakładów przemysłowych i energetycznych w Polsce oraz innych krajów EU. Spółka zajmuje się także opracowaniem Instrukcji Zarządzania Rusztowaniami uwzględniającej przepisy, normy oraz specyfikę i wymogi Zakładu lub Projektu. W ofercie posiada usługę Zastępczego Nadzoru Technicznego w zakresie konstrukcji rusztowań na indywidualne zlecenie Inwestora lub GW.

Spółka posiada certyfikat zarządzania bezpieczeństwem SCC** oraz kadrę doświadczonych  pracowników posiadających uprawnienia montażowe IMBiGS-Polska, STIB-Szwecja, CISRS- W. Brytania oraz nostryfikacje uprawnień w innych krajach EU. Pracownicy posiadają także specjalistyczne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa SCC, VCA, SSG, CSCS. Zarządzający odbyli szkolenie w zakresie bezpieczeństwa w Międzynarodowym Instytucie Nuklearnym w Dubnej k/Moskwy. Pracownicy posiadają także polskie uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń energetycznych.

Najnowszy obecnie opracowany i wdrażany produkt Spółki to innowacyjny system Scaff-Load. Urządzenia systemu zostały opracowane wspólnie z Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów (PIAP). System Scaff-Load pozwala na zdalne monitorowanie lub kontrolę obciążeń konstrukcji rusztowań w trakcie ich montażu oraz użytkowania. System Scaff-Load wyposażony jest także w urządzenia alarmowe oraz aplikację mobilną informującą nadzór i pracowników o zagrożeniach. Zainstalowanie systemu znacznie zmniejsza zaistnienie zagrożeń katastrofą konstrukcji rusztowania lub wypadku z udziałem konstrukcji rusztowań. System Scaff-Load pozwala na jednoczesne monitorowanie kilku projektów i jest doskonałym narzędziem nadzoru i monitorowania pracy na konstrukcjach rusztowań dla osób zarządzających oraz pracowników służb BHP. Więcej informacji o systemie na stronie www.scaffolder.pl zakładka „Pomiar obciążeń”.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.