YOHO Sp. Z o.o.

YOHO Sp. Z o.o.


Prezes Zarządu: Tomoho Umeda

Śmiała 50 ,01-526 Warszawa

Telefon: +48 22 848 00 88

, www.xervon.com.pl
NIP: 118 00 14 291

Profil działalności:

YOHO Ltd. jest jedyną agencją w Polsce, która specjalizuje się w budowaniu polsko-japońskich relacji biznesowych. Agencja została założona w 1990 roku i była jednym z pionierów wprowadzających nowoczesne rozwiązania i technologie w polskim sektorze energetycznym. YOHO Ltd. od lat posiada bliskie relacje z japońskimi firmami energetycznymi, instytucjami finansowymi i agendami rządowymi oraz współpracuje bezpośrednio z ich potencjalnymi partnerami na polskim i europejskim rynku.

W 2011 YOHO Ltd. weszła w skład TOMO Group. Połączenie doświadczeń wszystkich firm tworzących TOMO Group pozwoliło kontynuować kulturalne i biznesowe działania agencji oraz rozwijać jej portfolio.

Duże doświadczenie zebrane przez YOHO na przestrzeni lat oraz oddany zespół specjalistów, którzy wspierali i wspierają szereg międzynarodowych koncernów to kluczowe atuty agencji. Główne obszary działania YOHO Ltd. to technologie nisko i zero-emisyjne, w tym nowoczesna energetyka oparta na wodorze, odnawialne źródła energii, technologie zgazowania węgla oraz reaktory wysokotemperaturowe (HTR). 

W swojej ofercie YOHO Ltd. koncentruje się m.in. na: 

  • organizacji seminariów i szkoleń
  • doradztwie strategicznym
  • doradztwie komunikacyjnym
  • doradztwie inwestycyjnym
  • analizach rynku
  • organizacji spotkań potencjalnych kontrahentów z Polski i Japonii
  • organizacji wyjazdów studyjnych
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.