Erbud S.A.

Erbud S.A.


Członek Zarządu: Zbigniew Gładys

ul. Klimczaka 1 ,02-797 Warszawa

Telefon: +48 56 306 76 00 Fax: +48 56 610 25 49

industry@erbud.pl , www.erbud.pl
NIP: 879-22-94-552

Profil działalności

  • Produkcja i usługi na rzecz energetyki.

Oferta

Erbud Industry Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki, w Polsce i zagranicą. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Erbud, jednej z czołowych firm budowlanych w kraju, notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka oferuje pełny zakres robót o charakterze serwisowym, rozumianych jako: kompleksowa usługa utrzymania ruchu całych obiektów, maszyn, urządzeń, linii technologicznych, instalacji i zbiorników. To także remonty, diagnostyka oraz badania techniczne. Pracownicy czuwający nad realizacjami swobodnie poruszają się w tematyce elektrycznej, energetycznej i automatycznej. Spółka świadczy również usługi inżynieryjne, zajmuje się analizą, konstruowaniem, budową i modernizacją obiektów przemysłowo-energetycznych i ciągów technologicznych.

Erbud Industry realizuje projekty industrialne w branży energetycznej oraz szeroko rozumianym przemyśle. Posiada doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa m.in. obiektów przemysłowych, montażu linii produkcyjnych, instalacji utylizacji i przetwarzania odpadów przemysłowych, instalacji pomocniczych bloków energetycznych (odpopielanie, nawęglanie, odżużlanie), wykonywania robót budowlanych i technologicznych dla bloków węglowych oraz bloków parowo-gazowych.

Erbud Industry dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną, stanowiącą trzon spółki. Biura i zespoły realizacji projektów znajdują się m.in. w Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Toruniu i Gdańsku. Projekty realizują doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem i pełnymi kwalifikacjami zawodowymi.

Informacje dodatkowe

Spółka prowadzi działalność w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP wg następujących norm: EN-ISO 9001:2009, EN-ISO 3834-2, PN-N 18001:2004, BS OHSAS 18001:2007

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.