Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Grażyna Grabowska

Galicyjska 9 ,31-586 Kraków

Telefon: 12 644 59 32, 12 644 81 65 Fax: 12 644 61 41

biuro@targi.krakow.pl , www.targi.krakow.pl
NIP: 676-10-50-090

Profil działalności:

Ponad dwadzieścia lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, najnowocześniejszy i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków - to dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma organizuje kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów.

Oferta:

Targi w Krakowie rocznie organizują kilkanaście międzynarodowych imprez targowych m.in.:

  • Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE - październik, Kraków,
  • Targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - SYMAS® - październik, Kraków
  • Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® - październik, Kraków
  • Targi nowych rozwiązań w branży opakowań - PACKAGING INNOVATIONS - kwiecień, Warszawa EXPO XXI
  • Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, marzec, Bydgoszcz
  • Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, listopad, Kraków

Pełna rozpiska wydarzeń znajduje się na naszej stronie internetowej www.targi.krakow.pl

Informacje dodatkowe:

  • Targi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Jakie możliwości daje nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy? Od lat stolica Małopolski jest jednym z najważniejszych celów turystyki biznesowej w naszym kraju. Jednak dopiero teraz miasto może w pełni wykorzystać swój potencjał. EXPO Kraków jest największym w Polsce Południowej obiektem zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów oraz różnego rodzaju imprez. Tylko tutaj można zorganizować spotkanie biznesowe dla 4 tysięcy uczestników, z dostępnością dużej powierzchni wystawienniczej, kilkunastu sal na mniejsze eventy, z obsługą gastronomiczną, przestronnym lobby oraz dużym parkingiem. W zaledwie pół roku od otwarcia EXPO Kraków gościło niemal 200 tysięcy osób!
  • W 2011 roku firma została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszające wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Obecnie UFI ma ponad 550 członków w 84 krajach na całym świecie. Warto podkreślić, że członkami organizacji jest tylko czterech organizatorów targów z Polski, w tym Targi w Krakowie! Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań.
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.