PERI Polska Sp. z o.o.

PERI Polska Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Michał Wrzosek

Stołeczna 62 ,05-860 Płochocin

Telefon: 227 217 400 Fax: 22 721-74-01

info@peri.com.pl , http://www.peri.com.pl
NIP: 118 004 54 17

Firma PERI jest jednym z liderów w branży deskowań do betonu oraz rusztowań na rynku światowym. Zajmuje się produkcją deskowań do betonu i rusztowań oraz świadczy usługi uzupełniające, takie jak montaże, projektowanie, doradztwo technologiczne, oprogramowanie do celów ofertowania i projektowania, sprzedaż i dzierżawa deskowań i rusztowań, logistyka, szkolenie specjalistów, remonty i konserwacje sprzętu. Specjalnością PERI są szczególnie skomplikowane obiekty infrastrukturalne i przemysłowe.

PERI Polska to 350 pracowników zatrudnionych w Centrali w Płochocinie k/Warszawy oraz w Oddziałach: Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i w Przedstawicielstwach: Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Białymstoku, Opolu, Rzeszowie oraz Zielonej Górze.

PERI Polska stworzyła sieć w postaci 5 profesjonalnych baz materiałowych, rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju, zapewniających sprawną i szybką dostawę materiału do Klienta.

PERI Polska jest liderem w branży deskowań do betonu i jednym z największych dostawców rusztowań na rynku polskim.

Dane teleadresowe:
PERI Polska Sp. z o.o.
ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
tel: +48 22.7217-400
fax: +48 22.7217-401
info@peri.pl.pl
www.peri.pl.pl

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.