BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J

BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J


Partnerzy: Areta Kempińska, Joanna Woźniakowska

Bronikowskiego 3/1 ,02-796 Warszawa

Telefon: +48 22 648 55 77

bireta@bireta.pl , www.bireta.pl
NIP: 951-239-43-37

Profil działalności:

Bireta specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych dla branży energetycznej. Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową dużych projektów na każdym etapie realizacji, od fazy ofertowej przez negocjacje handlowe, kontrakty, po etap wdrożenia, dostarczenia dokumentacji projektowej i szkolenia.

Działamy zgodnie z normami ISO 17100 oraz ISO 18587, według ściśle określonych procedur gwarantujących najwyższą jakość tłumaczeń. Posiadamy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą ISO 27001.

Do grona naszych klientów należą m.in.: Budimex SA, Domański Zakrzewski Palinka sp.k., Doosan Power Systems, GE Power, Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH, Polimex-Mostostal SA, Siemens Sp. z o.o. i wielu innych.

Zapewnialiśmy tłumaczenia m.in. dla projektów:

  • Budowa bloku energetycznego o mocy 1075 MWe brutto w Elektrowni Kozienice.
  • Dostawa i montaż bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Żerań w Warszawie.
  • Budowa nowego bloku energetycznego w Elektrowni Turów.
  • Modernizacja kotłów K1 i K2 w Elektrociepłowni Siekierki.

Bardziej szczegółowa lista zrealizowanych projektów jest dostępna na naszej stronie www: https://www.bireta.pl/wp-content/uploads/2019/02/BIRETA_projects.pdf

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.